wybierz:

SPOTKANIA Z GWIAZDAMI
SPOTKANIA Z BLISKIMI
SPOTKANIA Z NATURĄ
SPOTKANIA Z BIZNESEM
SPOTKANIA ZE SPORTEM

 

Niewiele miejsc w Polsce łączy w sobie nadmorski klimat, atrakcyjne położenie na wyspie oraz bezpośrednią obecność parku narodowego. Takie właśnie są Międzyzdroje. To idealne miejsce zarówno dla osób, które chcą się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków , jak również dla tych, którzy chcą w sposób aktywny spędzać wolny czas. Międzyzdroje są po prostu idealnym miejscem do uprawiania sportów. Międzyzdroje adresują swoją propozycję do grup zorganizowanych m.in. klubów sportowych czy zawo- dowych drużyn szukających odpowiednich miejsc na zgrupowania i obozy kondycyjne. Na tych klientów ze swoją ofertą czeka różnorodna baza noclegowa, która często oferuje również profesjonalną kadrę trenerską i fizjoterapeutyczną, do dyspozycji gości. Kompleksowa baza sportowa oraz dziesiątki kilometrów tras biegowych sprawiają, że Między- zdroje, to ulubione miejsce sportowców i aktywnie wypoczywających turystów.

Pełnowymiarowa hala sportowa
im. Andrzeja Grubby

ul. Leśna 17
72 – 500 Międzyzdroje
tel. 91 32 29 042, kom. 605 069 091
www.hala.miedzyzdroje.vel.pl
e-mail: hala.biuro@miedzyzdroje.pl

Wielofunkcyjny obiekt sportowy przy Szkole Podstawowej
nr 1 w Międzyzdrojach o wymiarach 44 m x 24 m, przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych, przeprowadzania treningów i ćwiczeń gimnastycznych.
Hala Sportowa została zaprojektowana w taki sposób,
aby w jednym czasie mogły z niej korzystać 3 grupy trenujące. Kotary dzielące płytę główną umożliwiają równoczesne i niezależne prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych w każdej części. Podłoga hali wykonana jest z paneli bukowych warstwowych Tarkett Multiply 22mm. Oświetlenie i nagłośnienie hali spełniają wszystkie obowiązujące wymogi. Obiekt wyposażony jest również
w elektroniczną tablicę wyników, która sterowana jest
z pomieszczenia spikera na widowni. Widownia posiada krzesełka dla 237 osób. Obiekt w pełni przystosowany
dla osób niepełnosprawnych. Hala dysponuje czterema szatniami z bezpośrednim dostępem do kabin prysznicowych oraz do toalet. W każdym z pomieszczeń znajdują się 22 szafki zamykane na kluczyk. Posiadamy również salę do aerobiku, fitness, treningów zapasów, judo oraz zajęć rekreacyjnych i korekcyjnych. Na piętrze znajduje się siłownia wyposażona w niezbędny sprzęt do ćwiczeń siłowych. Ponadto wewnątrz obiektu mieści się sala konferencyjna wyposażona w krzesła, stoliki i rzutnik multimedialny.

Wyposażenie hali:
boiska do: piłki nożnej halowej, piłki ręcznej (pełno-wymiarowe), piłki siatkowej - 3 boiska oraz 1 główne, piłki koszykowej - 3 boiska (możliwość regulacji wys. koszy) oraz 1 główne z opuszczanymi koszami. 10 stołów do tenisa stołowego, sprzęt sportowy do uprawiania gimnastyki sportowej (drążki, poręcze, równoważnia), lekkoatletyki (mata do skoku wzwyż, płotki), zapasów (materace)

Stadion lekkoatletyczny
wraz z kompleksem sportowo – rekreacyjnym
ul. Gryfa Pomorskiego 61b
72 – 500 Międzyzdroje
tel. 91 38 28 540, kom. 500 166 650
www.miedzyzdroje.pl/sport/stadion
e-mail: stadion.miedzyzdroje@wp.pl

Obiekt szkoleniowy, wyposażony w płytę piłkarską
ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 100 m x 60 m
oraz 400 metrową, czterotorową, dwukolorową bieżnię syntetyczną z olimpijską nawierzchnią Mondo o grubości
14 mm. Dodatkowo na Stadionie usytuowano 2 skocznie
do skoku w dal, rzutnię do pchnięcia kulą oraz wyposażono w zeskok do skoku wzwyż. Dla kibiców przygotowano 650 miejsc siedzących w tym 100 krytych. Certyfikowany sprzęt lekkoatletyczny pozwala na organizację zawodów najwyższej rangi.

Bieżnia lekkoatletyczna oraz płyta piłkarska umożliwia całoroczną realizację treningów a dzięki zainstalowanemu oświetleniu stadion może przyjąć sportowców codziennie
w godzinach od 8:00 – 22:00. Sportowymi gospodarzami obiektu są: Klub Piłkarski "Fala" oraz Klub Biegacza "Sporting".

pobierz ulotkę w formacie PDF

 

Kompleks sportowo-rekreacyjny "Sporting"
ul. Aleja Róż 7
72 – 500 Międzyzdroje
tel. 91 38 28 540, kom. 605 069 091
www.kbsporting.pl
e-mail: biuro@kbsporting.pl

Oddany do użytku w roku 2009 kameralny obiekt
wraz z bazą noclegową, wybudowany na terenie Stadionu przez Klub Biegacza "Sporting". Swoim gościom oferuje: zakwaterowanie w 6 pokojach 2-3 osobowych, klimatyzowaną salkę konferencyjną, oświetlone boisko wielofunkcyjne o wymiarach 60 m x 40 m ze sztuczną nawierzchnią i 3 kortami tenisowymi, specjalistyczną siłownię sportową, szatnie sportowe na terenie Stadionu, gabinet fizykoterapii (elektroterapia, ultradźwięki, pole magnetyczne, laseroterapia). Wybudowana na Stadionie Miejskim infrastruktura stanowi bazę dla Ośrodka Szkolenia Mistrzowskiego w konkurencjach wytrzymałościowych Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Na co dzień korzystają z niej reprezentanci Polski przygotowujący się do imprez międzynarodowych rangi Mistrzostw Europy, Świata i Igrzysk Olimpijskich.

 4 boiska wielofunkcyjne
w tym dwa boiska typu "Orlik" przy Szkole Podstawowej
Nr 1 w Międzyzdrojach (www.sp1.vel.pl) i Szkole Podstawowej w Wapnicy , jedno boisko wielofunkcyjne
przy Gimnazjum Nr 1 w Międzyzdrojach (www.gm1.pl)
oraz jedno boisko wielofunkcyjne zlokalizowane
przy stadionie miejskim, administrowane przez Klub Biegacza "Sporting" (www.kbsporting.pl).6 kortów tenisowych

w tym 3 zewnętrzne administrowane przez Hotel Aurora
(www.hotel-aurora.pl), Wojskowe Domy Wypoczynkowe
(www.miedzyzdroje.wdw.com.pl) i Hotel Wolin
(www.hotelwolin.pl) oraz 3 korty zewnętrzne zlokalizowane przy stadionie miejskim, administrowane przez Klub Biegacza "Sporting" (www.kbsporting.pl).kryte pływalnie zlokalizowane w hotelach

Hotel Amber Baltic (www.hotel-amber-baltic.pl), Hotel Aurora (www.hotel-aurora.pl), Rezydencja "Bielik"
(www.rezydencja-bielik.pl), Ośrodek Wypoczynkowy "SPA Bagiński&Chabinka" (www.miedzyzdrojespa.pl),
Hotel Wolin (www.hotelwolin.pl), Hotel "Trofana" (www.trofana.pl)pole golfowe w Kołczewie

Amber Balic Golf Club (www.abgc.pl)

  copyright (c) Międzyzdroje 2009