wybierz:

SPOTKANIA Z GWIAZDAMI
SPOTKANIA Z BLISKIMI
SPOTKANIA Z NATURĄ
SPOTKANIA Z BIZNESEM
SPOTKANIA ZE SPORTEM

 

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka jest jednym z największych obiektów Spa w Międzyzdrojach.

Pobyt w naszym ośrodku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają odpoczynku z dala od zgiełku codzienności, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bogatej oferty turystyczno-rekreacyjnej jaką dysponuje kurort Międzyzdroje.

Aby urozmaicić Gościom pobyt w naszym ośrodku przygotowaliśmy dla nich szeroką ofertę zabiegów leczniczych, kosmetycznych  oraz masaży, które działają odprężająco i regenerująco na organizm.

Na terenie naszego obiektu znajdują się dwie klimatyzowane sale konferencyjne, każda z nich mieści ok. 40 osób. Sale konferencyjne dostosowane są do potrzeb firm i przedsiębiorstw wysyłających całe grupy pracowników na wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.

Oferta szkoleniowo-konferencyjna naszego ośrodka jest bardzo szeroka. Proponujemy różnorodne przerwy kawowe, uroczyste obiady i kolacje, a także wystawne bankiety.  Posiadamy również bardzo modną w ostatnim czasie ofertę, łączącą szkolenie z elementami odnowy biologicznej.

Urozmaiceniem oferty jest szczególnie polecany masaż konferencyjny, który dobrze wpływa na rozluźnienie napiętych mięśni.

 


Szczegóły oferty znajda Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

SPA Bagiński&Chabinka
Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej

ul. Gryfa Pomorskiego 74
72-500 Międzyzdroje
tel.: +48 91 32 67 284
fax: +48 91 32 80 277

biuro@miedzyzdrojespa.pl
www.miedzyzdrojespa.pl

USTAWIENIE


Sala

Metraż
- m²

Teatralne
-ilość miejsc

Litera "U"
-ilość miejsc

Klasowe
-ilość miejsc

Koszt wynajmu
za 1 dzień

Sala nr 1

74

50

24

26

400,00

Sala nr 2

74

50

24

26

400,00

  copyright (c) Międzyzdroje 2009
realizacja Green House